Державні службовці управління курортів та туризму Львівської ОДА та працівники галузі туризму засуджують неправомірні дії з боку представників структур, що сфальсифікували вибори і підтримують всенародно обраного Президента України Віктора Ющенка. Про це йдеться у зверненні, яке поширило сьогодні управління курортів і туризму Львівської ОДА.
Щоб зберегти громадянське суспільство і громадський спокій, захистити Конституцію України, право кожного виборця на волевиявлення, яке було спаплюжене небаченою у цивілізованому світі фальсифікацією голосів, необхідно згуртувати сили усьому українському народові – йдеться у зверненні.
Там також зазначено, що відповідно до ст.10 Закону України „Про державну службу” безпосереднім обов’язком кожного державного службовця є недопущення порушень прав і свобод людини і громадянина.
Як повідомляло агентство, свою підтримку Вікторові Ющенку вже висловили управління освіти та науки, управління з питань охорони здоров’я, прес-служба, дев’ять працівників управління з питань внутрішньої політики Львівської ОДА.