Про це 13 січня 2015 року під час брифінгу у Верховній Раді України завили депутати-«свободівці» Юрій Левченко та Андрій Іллєнко.

За рівнем порушень процес затвердження головного фінансового документа країни можна порівняти з голосуванням за «диктаторські закони» 16 січня чи законодавчою ініціативою про спеціальний статус Донбасу.

Юрій Левченко наголосив, що влада намагається знівелювати та приховати ці порушення шляхом маніпуляцій: «Про порушення говорять багато, однак влада намагається маніпулювати, мовляв, вкажіть конкретно, які саме порушення трапилися». Насправді, голосуючи за держбюджет, парламентська коаліція фактично знищила Закон України «Про Регламент Верховної Ради».

Андрій Іллєнко зауважив, що суспільство, на жаль, мляво відреагувало на таке ганебне «затвердження» бюджету.

«За рівнем порушень парламентської процедури і Регламенту так зване затвердження бюджету можна порівняти хіба що з голосуванням за «диктаторські закони» 16 січня і з 16 вересням, коли парламент голосував за ініціативу про спеціальний статус Донбасу. На жаль, чинне скликання парламенту продовжує ганебні традиції попередніх каденцій у плані порушення парламентських норм і процедур. Це недопустима тенденція!

Також варто зауважити, що й донині в парламенті немає голови Регламентного комітету. Це питання й досі відкладають, бо, вочевидь, немає політичної волі ухвалити це важливе рішення. Ще на початку роботи цього скликання ми разом із деякими колегами-депутатами пропонували на цю посаду Юрія Левченка, та, вочевидь, нині «Свобода» – політично неугодна сила, тому це питання забалакують. Через це тепер на численні порушення Регламенту неможливо адекватно реагувати, бо немає голови відповідного комітету», – зазначив Андрій Іллєнко.