«Державна Дума Федеральних Зборів РФ вітає вільне волевиявлення народу Криму на референдумі 16 березня 2014 про входження Республіки Крим та міста Севастополя до складу Російської Федерації. Депутати Державної Думи висловлюють впевненість у тому, що органи державної влади і управління Республіки Крим підтримуватимуть на її території мир, міжнаціональну і міжконфесійну злагоду і мовне різноманіття, що склалися на даній території», – цитує агентство заяву нижньої палати парламенту.

Своїми рішеннями і діями Держдума зобов'язується сприяти соціально-економічному розвитку Криму і стабільності на його території в перехідний період.

Крім того, депутати обіцяють «сприяти забезпеченню безпеки всіх осіб, що знаходяться на території Республіки Крим, незалежно від громадянства, національності, мовної та релігійної приналежності, дотриманню їх законних прав і свобод».

Разом з тим не зрозуміло, чи готова Держдума долучити Крим до Росії.

Нагадаємо, що вчора Путін підписав указ про незалежність Криму на підставі референдуму, хоча на "референдумі" не було питань щодо незалежності півострова.

пДжероело: Інтерфакс