Там встановлено заглушки та пломби, інформує сайт Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України.

За попередньою інформацією, вибух стався у ванній кімнаті, де знаходилась газова колонка типу ГВА-3 (Львівського заводу газової апаратури). На момент приїзду головного державного газотехнічного інспектора контрольний кран перед газовою колонкою був у закритому положенні, робочий кран - відкритий. Решітка вентиляційного каналу в приміщенні ванної кімнати була зачинена. 

Зі слів квартирантів потерпіла відкрила контрольний кран газової колонки і вийшла з ванної за сірниками. Повернувшись, запалила газ, в результаті чого і стався вибух газоповітряної суміші. Потерпіла отримала опіки руки і частини тіла, її госпіталізовано. Вибуховою хвилею вибило шибки в житловій кімнаті, на стіні біля вхідних дверей з’явились тріщини. 

Як інформує в.о. начальника Державної інспекції нагляду у газовому господарстві та хімічній промисловості Ігор Стадник, газоаналізатором перевірено газову мережу на щільність, витоку газу немає. У квартирі розміщені газифіковані прилади: плита газова, газова колонка та дві кахельні печі.