Про це повідомив начальник Головного управління Державної казначейської служби у Львівській області Петро Могиляк під час сесії Львівської обласної ради сьогодні, передає кореспондент «Вголосу».

Петро Могиляк зазначив, що від початку року органи Казначейства у Львівській області провели касових видатків на загальну суму 8,9 млрд грн без врахування міжбюджетних трансфертів. У цю суму входять видатки за незахищеними напрямками на суму 1,4 млрд грн.

«На 1 жовтня сума неоплачених органами Державної казначейської служби незахищених видатків місцевих бюджетів складала 39,6 млн грн. Загалом варто відмітити певну позитивну динаміку, яка спостерігається цього року, зокрема, у серпні-жовтні дуже значні кошти пройшли по незахищених напрямках видатків. Якщо порівнювати із минулим роком, то в аналогічний період 2013 року в нас було неоплачених понад 150 млн грн по незахищених видатках, а цього року – 39 мільйонів», – сказав Петро Могиляк.

Крім того, головний казначей Львівщини розповів, що від початку року з державного бюджету місцевим бюджетам перераховано міжбюджетних трансфертів на суму майже 6 млрд грн, серед яких субвенції склали 2,7 млрд грн та дотації на суму 3,3 млрд грн.

З початку року з Єдиного казначейського рахунку було надано 328 позик на покриття тимчасових касових розривів, пов’язаних із забезпеченням здійснення захищених видатків загального фонду 43 місцевим бюджетам на загальну суму 806,5 млн грн, з яких залишились не повернутими – 41,6 млн грн.