Про це повідомила прес-служба уряду.

Як відомо, Міністерство культури України оприлюднило перелік діячів культури Російської Федерації, які через їхню антиукраїнську позицію стали в нашій державі персонами нон-грата. У списку – чотирнадцять осіб.

«Саме ці апологети кривавого режиму Путіна – Кобзон, Охлобистін, Задоронов - найбільше доклалися до розпалювання міжнаціональної ворожнечі та пропаганди війни, очорнення України і українців. Очевидно, що їм та таким, як вони, не місце на нашій землі, - вважає директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо Богдан Червак. - Однак, окрім фізичної неприсутності в Україні, їх не повинно бути й у вітчизняному інформаційному просторі!»  

Він наголошує, що у той час, коли на Донбасі ллється кров патріотів України, які захищають рідну землю від московських окупантів, аморально допускати в теле- та радіоефір таких відвертих українофобів. Це також неповага до пам’яті полеглих за нас і нашу Батьківщину.  

«Переконаний, що керівники вітчизняних телерадіокомпаній, друкованих ЗМІ та Інтернет-видань є патріотами своєї держави і не допустять в інформаційний простір ворогів України на зразок кобзонів, охлобистіних, задорнових, пореченкових», - зазначає Богдан Червак.

Як стало відомо, ICTV знімає з ефіру серіал «Агент національної безпеки», в якому у головній ролі знімався Михайло Пореченков.

Нагадаємо, у четвер, 30 жовтня, з’явилося відео стрілянини Пореченковим по позиціях українських військових в аеропорту Донецька.

Після цього СБУ порушила справу проти російського актора.

Напередодні уряд України ухвалив перелік з 14-ти осіб, що через їх антиукраїнську позицію стали персонами нон-грата. У списку в тому числі є Йосип Кобзон, Іван Охлобистін та Михайло Задорнов, які відзначились своєю українофобською позицією.