Про це повідомила прес-служба ДПСУ.

«Незважаючи на те, що земельні ділянки, які розташовані у безпосередній близькості до державного кордону України, перебувають у приватній власності, Державна прикордонна служба України в повному обсязі здійснює охорону державного кордону, його патрулювання та виконання інших завдань», - зазначають у ДПСУ.

За словами прикордонників, ДПСУ разом з прокуратурою Закарпаття повернули у державну власність 34 земельних ділянки загальною площею понад 132 гектари.

«Мукачівським прикордонним загоном Держприкордонслужби спільно з військовою прокуратурою Ужгородського гарнізону, подано позов до суду щодо оскарження незаконних рішень про передачу у довгострокову оренду майже 90 гектарів земель, розташованих у безпосередній близькості до кордону», - зазначили у прес-службі.

Також, за твердженнями прикордонників, подані позови про повернення у державну власність земельних ділянок до Берегівського районного суду Закарпаття стосовно фізичних осіб, а також стосовно Головного управління Держземагентства в Закарпатській області.

Нагадаємо,  Анатолій Матіос напередодні заявив, що 150 кілометрів українського кордону з Угорщиною є приватними земельними ділянками і не контролюються українськими прикордонниками.