Про це інформує прес-центр ДПС України.

Зазначається, що в ході проведення оперативних заходів, сьогодні вночі прикордонниками Житомирського загону затримано 2 учасників злочинного угруповання та 3 вихідців зі Шрі-Ланки, які рухалися автомобілем у бік українсько-білоруського кордону. У двох із шріланкійців були паспортні документи, а у третього - лише посвідка на тимчасове проживання в Україні. Двоє жителів Новоград-Волинського району Житомирської області, на відміну від пасажирів, при собі не мали жодних документів, які посвідчують особу, як не мали документів і на транспортний засіб, яким керували.

Також повідомляється, що в ході проведення попередніх оперативних заходів прикордонниками встановлено, що дане злочинне угруповання організувало канал незаконного переправлення мігрантів через Білорусь у прибалтійські країни, а звідти - в Скандинавію. Доправити ж чергових «мандрівників» вони намагалися згідно з визначеним заздалегідь протиправним маршрутом.

За матеріалами затримання розпочато кримінальне провадження. Співробітниками Держприкордонслужби спільно з ВБЗПТЛ та Олевським ВП ГУНП в Житомирській області проводяться слідчі (розшукові) дії щодо викриття та затримання всього складу злочинного угруповання.