На Донеччині судитимуть державного реєстратора Нікольської райдержадміністрації за несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї (ч. 3 ст. 362 КК України).

Про це інформує Офіс генпрокурора.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2019 році державний реєстратор несанкціоновано, без належних правових підстав, внесла зміни до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на користь юридичної особи. При цьому обвинувачена скасувала право власності Акціонерного товариства «Ощадбанк» на земельні ділянки площею 27,8 га і нежитлові будівлі та споруди загальною площею понад 70 тис кв м – їх сукупна вартість складає понад 122 млн грн», – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що незаконні рішення скасовано, право власності державного банку на нерухоме майно поновлено.

У разі доведення вини, реєстраторці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3-х до шести років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Як відомо, в Україні спростили процедуру реєстрації безробітних – необхідно заповнити 2 заяви – про призначення допомоги по безробіттю та надання статусу безробітного.