Провідний синоптик Укргідрометцентру Роман Мурмило вважає, що травень цього року видався типовим – з мінливим характером погоди, короткочасними грозовими дощами.

Про це пише OBOZREVATEL.

"Весь травень буде то сонце, то похмуро. Опади випадатимуть дуже нерівномірно і не так багато, як хотілося б. Облогових дощів у цьому місяці не очікуємо. Опади пройдуть місцями, причому в одних і тих самих районах може бути різна кількість дощів", – каже синоптик.

Найважче буде півдню Одеської області, там також очікується мало дощів і вони будуть нерівномірними. "Що стосується півдня в цілому, то там опади також будуть нерівномірними. Тому тотальної посухи там не буде, просто волога накопичуватиметься десь більше, а десь менше. Це стосується Херсонської та Миколаївської областей", – повідомляє синоптик.

До 20 травня синоптик обіцяє температуру на півдні до 25-26 градусів, на заході та півночі переважатиме хмарна погода, тому тут стовпчики термометрів піднімуться не вище 18-20 градусів.

А синоптик Владислав Білик додає, що наступного тижня, 20-21 травня, на півночі, заході і в Карпатах очікуються заморозки. "Вони будуть тільки на ґрунті до -1...+1 градусів", – уточнює Білик.