Співробітники військової прокуратури Центрального регіону затримали контрактників десантно-штурмових військ (ДШВ) при спробі продати 4 кілограми вибухівки.

Про це повідомляє прес-служба відомства у четвер, 15 листопада.

Зазначається, що під час збуту вибухових речовин викрили двох військовослужбовців за контрактом з військової частини ДШВ. Солдата і старшого солдата затримали в рамках кримінального провадження за фактом носіння, зберігання і збуту вибухової речовини.

Під час проведення негласних слідчих дій правоохоронці зафіксували, що ці військовослужбовці в серпні продали запальну трубку ЗТП-300 і пластичну вибухівку загальною масою майже 1,5 кілограма за 11 тисяч гривень.

Сьогодні зловмисників затримали після повторного продажу вибухової речовини - пластичної вибухівки загальною масою 2,6 кг і двох тротилових шашок вагою по 200 грам за 33 тисячі гривень.

Зараз обом затриманим готується повідомлення про підозру, також готується подання в суд клопотання про обрання запобіжного заходу і арешт майна. Тривають обшуки за місцем проживання реалізаторів вибухівки.

https://www.youtube.com/watch?v=RI_qNLnRxBI