Про це Василь Косів сказав під час прес-конференції сьогодні.

За словами Василя Косіва, перед відшкодуванням витрат громадським організаціям ,які перемогли у конкурсі проектів, організованим ЛМР, підрозділи міськради ретельно перевіряють усі подані організаціями документи, оскільки були спроби обману зі сторони ГО.

Так, Василь Косів розповів, що одна з ветеранських громадських організацій Львова подала до міськради рахунки для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг, у яких вартість газу була завищена у чотири рази, а сума, оплачена за телефонний зв’язок – у два рази.

Також, як розповів Василь Косів, одна із громадських організацій, що працює у соціальному напрямку, проводила семінар для п’ятдесяти осіб, про що і подала документи про використані кошти для відшкодування, проте після перевірки виявилося, що насправді на семінарі майже нікого не було.

«У нас є близько ста активних громадських організацій, у яких працюють різні люди і по-різному використовують кошти, тому попри всю повагу до них ми повинні проводити ретельну перевірку», – сказав Василь Косів.