Про це він повідомив у себе у Facebook, передає Корреспондент

"Перевірку відновили, незважаючи на закриття справи Генеральною прокуратурою і на невідповідність цих дій нормам Податкового кодексу про обмеження на термін проведення перевірок", - написав Данилюк.

За його словами, податкова перевірка була відновлена ​​відразу після того, як він оприлюднив інформацію про зловживання в ДФС Києва на сотні мільйонів гривень і поставив завдання перед керівником Фіскальної служби забезпечити проведення розслідування та відсторонити причетних до цього порушення.

Данилюк стверджує, що крім старих, проти нього висунули нові звинувачення.

"З одного боку, цілком очікувано акт зняв всі питання щодо невідповідності моїх доходів і витрат. З самого початку ці звинувачення були безперспективними. Але з іншого боку, були висунуті інші безглузді звинувачення. Виявляється, що я, в той час постійно проживаючи з сім'єю за кордоном, працюючи і сплачуючи там податки, повинен був ще, крім цього, заплатити податки в Україні", - додав міністр.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва доручив співробітникам ДФС провести перевірку Данилюка щодо дотримання вимог податкового та валютного законодавства в період 1998 - 2016 років.

Генеральна прокуратура ще 4 липня 2017 року зареєструвала кримінальне провадження за статтею про ухиляння від сплати податків і зборів.

За даними ГПУ, в 2010 - 2014 роках Данилюк, очолюючи координаційний центр із впровадження економічних реформ при Адміністрації Президента Віктора Януковича, за 2 млн грн придбав житловий будинок, а також автомобіль БМВ Х5. Крім того, в 2014 році Данилюк зробив внесок у розмірі 519,6 тис. грн на рахунок в Укрсоцбанку.

 

При цьому, згідно з податковою інформацією про доходи, за 2010 - 2014 роки Данилюк отримав дохід на суму 556,1 тис. грн.