Високий рівень цукру в крові подвоює ймовірність смерті від важких форм коронавірусної інфекції навіть в тому випадку, якщо пацієнт не страждає від діабету чи ожиріння.

Відповідні дослідження провели медики Хуачжунского університету науки і технологій (Китай),  повідомляє Diabetologia.

За даними вчених, люди, у яких був відносно високий рівень цукру в крові – близько 7 миллимоль на літр – вмирали від ускладнень при COVID-19 приблизно в 2,3 рази частіше, ніж інші пацієнти.

Те ж саме стосується людей із середньою кількістю цукру в крові – вони вмирали на 71% частіше, ніж інші хворі. Причому ця ймовірність не була пов’язана з розвитком ожиріння, діабету та інших розладів обміну речовин.

Вчені також зазначають, що підвищений рівень цукру в крові майже в чотири рази збільшував вірогідність розвитку важких форм COVID-19 і різних ускладнень.

“У цьому випадку складно припустити, що всі ці люди страждали від раніше невиявленого діабету, так як загальне число хворих з високим рівнем глюкози наближалося до позначки в 29%, тоді як лише 12% населення Китаю є діабетиками. При цьому не можна виключати і те, що несприйнятливість до інсуліну у них виникла через зараження SARS-CoV-2 або інших хвороб”, – повідомили дослідники.

Разом з тим, вчені поки не з’ясували, яким чином високий рівень цукру в крові підвищує ймовірність загибелі носіїв COVID-19. На думку дослідників, надлишок глюкози в крові може сприяти формуванню тромбів і запалень, а також погіршувати роботу кровоносних судин.

Більше того – за словами вчених, коронавірус може викликат діабет у здорових людей.

Нагадаємо, в Україні на коронавірус хворіє майже 53 тисячі людей.