Мостиський районний суд засудив старшого дільничного інспектора Мостиського райвідділу міліції до п'яти років позбавлення волі, повідомила прес-група УСБУ у Львівській області.

Суд також позбавив дільничного права займати посади в правоохоронних органах терміном на 2 роки.

Суд визнав винним дільничного інспектора в отриманні хабара після розгляду матеріалів справи.

Дільничний інспектор був затриманий співробітниками спецпідрозділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ у Львівській області на місці вчинення злочину після отримання хабара.

У червні 2005 року Мостиський районний суд Львівської області розглянув справу щодо обвинувачення старшого дільничного інспектора Мостиського райвідділу УМВСУ у Львівській області у вимаганні хабара від мешканця Мостиського р-ну Львівської області.

У лютому 2005 року працівник міліції, зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом погроз та вимагання, отримав від мешканця Судової Вишні хабар у розмірі 200 грн. за непритягнення його до відповідальності за участь у побутовій бійці. Було встановлено, що після цього міліціонер почав вимагати у нього ще 800 грн.

Через декілька днів в службовому кабінеті опорного пункту міліції Мостиського РВ УМВСУ зазначений дільничний інспектор отримав другу частину хабара у розмірі 260грн., після чого був затриманий співробітниками спецпідрозділу.

Прес-Тайм