Навального затримали, коли він йшов по вулиці Тверській, передає Медуза.

 

 

 

 

Як відомо, на початку березня Навальний звинуватив прем'єра РФ Дмитра Медведєва у створенні «корупційної імперії». У розслідуванні зазначали, що Медведєв і його довірені люди «створили злочинну схему, засновану не на офшорах, як це часто буває, а на некомерційних фондах». В обслуговуванні схем Медведєва і його нерухомості задіяні тисячі людей. У ФБК стверджують, що Медведєв контролює кілька благодійних фондів, які перераховані 70 мільярдів рублів (за який період, не уточнюється). Крім того, у розслідуванні розповідається про дві яхти, які були пришвартовані у резиденції Медведєва в Плесі. Яхти оформлені на близьку до Медведєва структуру.

Як уже писав Вголос, сьогодні у Хабаровську, Владивостоку і Барнаулі почалися мітинги «Він нам не Дімон», на яких активісти закликають до боротьби з корупцією та розслідування діяльності прем'єра Російської Федерації Дмитра Медведєва.

Онлайн-трансляцію мітингу проводить «Радіо Свобода»

Перед початком неузгодженої акції протесту проти корупції влада столиці Росії пригнала в центр міста десятки автозаків, вантажівок Росгвардії і машин комунальних служб. У вестибюлях станцій метро «Білоруська», «Маяковська» і «Пушкінська», а також вздовж Тверської вулиці, де заплановано проведення акції протесту, чергують посилені поліцейські патрулі.

Окрім того, уже повідомляється про перші затримання. Зокрема, очевидці повідомляють про десять затриманих поруч з метро «Білоруська». Також пишуть про затримання шести осіб біля пам'ятника Пушкіну.