Народні депутати просять перевірити факт поїздки міністра транспорту і зв'язку Євгена Червоненка в Монте-Карло за державні кошти.
Відповідний запит на адресу прем’єр-міністра зачитав у середу спікер Володимир Литвин.
Також депутати фракції "Регіони України" звернулися до голови Верховної Ради з вимогою блокувати картки для голосування депутатів-сумісників та відмінити їх попередні голосування.
Крім того, депутатів цікавить "авральний ремонт" Тернопільського аеропорту та виплата заборгованої зарплати його працівникам перед візитом президента.

Комуніст Юрій Соломатін звернувся до генпрокурора з вимогою перевірки інформації про отруєння Віктора Ющенка та приховування справжніх причин отруєння президента Миколою Корпаном і Євгеном Червоненком.
Тарас Чорновіл і Миколи Комар звернулися до прем'єр-міністра з приводу зневаги до суду міністра культури Оксани Білозір у справі керівника театру імені Лесі Українки Михайла Резніковича.
Окрім цього, Чорновіл звернувся до віце-прем'єра Миколи Томенка з вимогою перевірки голосування за групу "Ґринджоли" на попередньому етапі відбору та щодо їх провального виступу на "Євробаченні".

Володимир Яворівський звернувся до міністра внутрішніх справ, генпрокурора та уповноваженого з прав людини Ніні Карпачової щодо безпідставних обвинувачень працівників міліції під час переведення арештованого екс-губернатора Закарпатської області Івана Різака до СІЗО.
Водночас депутати не підтримали жоден запит на ім'я президента, зокрема Андрія Шкіля про заборону партії УНА.

"Українська правда"