Про це повідомив начальник відділу соціальної роботи Франківського району міста Львова Ростислав Микула, інформує кореспондент Вголосу.

За словами Ростислава Микули, фахівцям із соціальної роботи Франківського району Львова «вдалося шляхом переговорів запросити сім’ю ромської національності на чай або каву в ЛКП «Вулецьке», що знаходиться неподалік».

В подальшому, як повідомив начальник відділу соціальної роботи, сім’ю передали працівникам Франківського РВ міліції.

«Двоє дорослих чоловіків – колишні зеки, в них пальці були в наколках і т.п. Мирне спілкування могло закінчитися чимось трагічним, тому ми викликали міліцію», – додав Микула.

За словами начальника відділу соціальної роботи, дітей помістили в притулок для подальшого вирішення їхньої долі.

«Діти були неохайні, голодні, погано вдягнені. Хлопчику, мабуть, 10 років, а дівчинці – 5.  Але, дівчинка на свій вік не виглядає. Однак, скільки їй точно років не знати, адже діти не мають свідоцтв про народження», – повідомив Микула.

Також він зазначив, що працівники міліції встановили особи чоловіків: в одного була ксерокопія паспорта, в інших членів сім’ї – ніяких документів, які б засвідчували особу.

«За  усі 11 років мого перебування в соціальній службі, такого випадку, щоб ночували у колекторі – не було, це вперше у Львові», – додав він.

Також Ростислава Микула зазначив, що фахівці соціальної роботи Франківського району міста Львова говорили із працівниками ЛКП, але вони повідомили, що не бачили раніше у колекторі нікого.

За словами Микули, сім’я мала намір переночувати у колекторі та далі рухатися на Закарпаття.

Як писав раніше Вголос, у Львові сім’я займалася жебрацтвом і прибула з Ужгорода.