Про це Ніцой повідомила у своєму Facebook.

«Мені часто пишуть погрози. От і за моє питання до Усика, що він робить у футболці підтримки «ДНР», це правда чи брехня – прилетіла погроза. Мабуть, дуже вже незручне моє питання для когось», – написала Ніцой. 

Також письменниця наголосила, що для неї та футболка на Усику логічна.

«Він цілується з Онуфрієм, предстоятелем московської церкви в Україні. Церкви, яка не визнає незалежність України і досі молиться за владу сусідньої держави, наче ми її частина, і протестує проти незалежної української церкви, а в апостольських правилах сказано, що кожен народ має право на свою церкву, тож ми, українці, маємо право, але московська церква проти українців і правил апостолів. Він цілується з предстоятелем московської церкви в Україні, яка не визнала насильницький Голодомор українців московитами. Він цілується з предстоятелем московської церкви в Україні, яка не відспівує наших бійців війни з московією. «Двіженіє сорок сороков» у Москві – це двіжняк московської церкви. Ото московська церква і приміряла на Усика ту футболочку підтримки «ДНР». І фото чемпіона в тій футболочці на фоні ікон», – каже Ніцой. 

«Але я допускаю думку, що то фейк, фотошоп, і що там ще, у що так хочеться вірити українцям, – продовжує громадська діячка. – Тому й запитала в «героя України», що то за фейк гуляє по інтернету. Адже це неважко спростувати. У відповідь, крім прокльонів у коментарях, мені прилетіло ще й таке:

«…Сподіваюся, коли я після 4-х років закопування ваших героїв у Святу Донецьку землю, до Вас доберуся, мої діти будуть плескати в долоні, дивлячись як ваша тушка бовтається на стовпі. З Повагою. «Ихтамнет» з так ненависної Вам Росії. Артем».

Не хочуть вони, щоб українці думали. Ох не хочуть…»

Як уже повідомлялося, Лариса Ніцой заявила, що Олександр Усик показав себе на території ворога боягузливою і непатріотичною людиною.