51-річна Ірина Суханова, котра у Запоріжжі жорстоко вбила 1-річну дівчинку, часто знущалась із дітей, яких батьки їй довіряли.

Про це пише obozrevatel.com. 

Сусіди жінки розповіли, що із її квартири вони постійно чули дитячі крики, а коли викликали поліцію, то жінка із співмешканцем їм погрожувала.

Сама ж Суханова виховує трьох дітей. Наймолодша у 2020 році закінчила лише 4 клас. Інші доньки їй допомагали поратись із дітьми, яких батьки залишали у дитячому садку.

Суханова на своїй сторінці викладала фото й відео, як вона гуляє з малюками, займається з ними. Писала, що для неї робота нянею – це "покликання душі, спосіб життя, особливий стан душі, коли віддаєш дітям частинку себе".

Крім того, Суханова створила сторінку "Няня для вашого малюка". Там вона рекламувала свої послуги й викладала фото дітей, яких приводили до неї додому батьки.

У забороненій мережі "ВКонтакте" Суханова теж просувала свою діяльність. "Ваші діти будуть доглянуті, нагодовані, проведено всі необхідні медичні рекомендації. Ваша дитина буде під професійним наглядом, а робочий день мине спокійно, без зайвих хвилювань і стресів", – обіцяла вона батькам.

Також Суханова пише: "Дітки – найбільш чисте та світле явище... Вони приходять у наш світ, щоб подарувати тепло та ніжність, море посмішок, радості й щастя".

Крім послуг няні, Суханова ще й рекламує себе як масажистку. Зокрема, що робить масаж спортивний, гігієнічний, лікувальний, косметичний. Черга у неї розписана на кілька днів вперед.