Народний депутат України, заступник голови Української народної партії Олександр Гудима вважає, що "на превеликий жаль, боротьба за Україну чомусь притихла, а боротьба за Ющенка стала нестерпною в його оточенні". Про це він завив сьогодні в Івано-Франківську на звітно-виборчій конференції обласної організації УНП.
За словами Гудими, нині "третина активістів "помаранчевої революції" не допускається в зали, де проводяться конференції по створенню обласних організацій "Народний союз "Наша Україна".

"В Україні між союзниками, якими їх так хоче бачити Віктор Ющенко, йде змагання не за українську Україну, а за Україну ліберальну. Для мене це змагання в оточенні Президента є абсолютно ненормальним",-наголосив нардеп. Він вважає, що оточення Президента, яке створює НСНУ, ”змагається своїми ліберальними заявами з "Батьківщиною" або збирається змагатися з партією Литвина". Він не розуміє, як може бути союзником партїї Ющенка партія Литвина, зокрема, тут в Галичині, де за Ющенка проголосувало понад 90 відсотків виборців. А Народна Аграрна партія та її голова, зокрема, заявляє, що "не потрібно визнавати Українську повстанську армію воюючою стороною", коли це для нас "питання номер один".

Він також повідомив, що УНП прийняла рішення до Дня Незалежності зібрати 1 мільйон підписів "на підтримку законодавчого врегулювання визнання УПА воюючою стороною". За його словами, для Івано-Франківської обласної організації УНП визначена квота зібрати 200 тисяч підписів. На його думку, "якщо вони не зберуть цей мільйон підписів, то на них дивитимуться як на партію популістів. “Якщо ми доведемо владі і зберемо підписи, то це і буде основа, від якої ми не відступимо", - зазначив Гудима. Він також повідомив, що його призначено куратором Івано-Франківської обласної організації УНП від центрального проводу партії.

УНІАН