Про це пише «Репортер».

«За два тижні допис дівчини отримав близько сотні поширень та масу коментарів. Одні осуджують, інші захоплюються. Вірі вже всерйоз запропонували руку й серце троє іноземців… Але поки що дівчина ходить на побачення», – йдеться у статті.

За словами дівчини, спершу її метою був суто професійний інтерес, але потім це переросло у щось більше. Вона вже ходила на кілька побачень. Каже, були справді хороші й гідні уваги чоловіки, але поки що заміж не збирається, та не відкидає можливості, що, може, раптом щось із цього вийде і вона зустріне свою долю. Наразі це живий експеримент, про який вона одразу ж попереджає тих, з ким зустрічається.

«Хтось із друзів сказав: «Ти не знаєш, кому насправді цей пост потрібен, може, навіть і не тобі. Я задумалася, а може, справді хтось візьме приклад і так знайде свою долю. Може, цей пост подіє і на мене, але не саме зараз, а «вилізе» десь через п’ять років. З тих повідомлень, зустрічей і розмов я зрозуміла, що не треба сидіти у своєму панцирі. Можна сидіти в різних кімнатах і думати, як самотньо. А можна відкрити двері і сказати: «А пішли робити щось разом», – каже Віра.

Цю ініціативу Віри підхопила й автор матеріалу, журналіст Світлана Лелик, яка закликала всіх дівчат і жінок долучитися до флешмобу «Вийду заміж». «Мене звати Світлана. Висока, дотепна, добра. Люблю подорожувати і знайомитися з новими людьми. Працюю в газеті «Репортер». Більше рекомендацій – у головного редактора. Шукайте мене у «Фейсбуці». Справжні чоловіки, пишіть», – пише Світлана.