Про це повідомляє «VIDIA».

«Міс Українська Діаспора-2014» Уляна Фенин вивчає соціологію та психологію в університеті DePaul і працює в Американському Товаристві Анестезіологів.

«Люблю допомагати людям і мрію стати адвокатом. Свій вільний час проводжу активно – граю в теніс, займаюсь фітнесом і танцями та вивчаю італійську мову. В душі я завжди залишаюся українкою і вірю, що на моїй рідній землі настане мир та спокій», – розповіла майбутня переможниця про себе напередодні конкурсу.

Переможницю обирали 11 членів журі, серед них – сенатор США Марк Кірк, зіркова телеведуча каналу NBC Chicago Наталі Мартінез, «Міс Іллінойс-2015» Рені Вронецкі, дизайнерка Оксана Караванська та видатні представники діаспори США.

Титули «Міс глядацьких симпатій» і «Віце-міс» отримала Марина Семенова родом із Дніпропетровська. «Міс фото» стала колишня киянка Олександра Головкова. Титул «Міс Українське Чикаго» виборола Юлія Сітовська з Тернополя.

Усі учасниці, які пройшли у фінал, на сцену виходили в сукнях із колекції Оксани Караванської, які вона привезла спеціально для цієї події. Тому дівчатам не довелося витрачати гроші на вартісні вбрання, і вони зможуть замість цього зробити пожертви на підтримку армії.

У конкурсі брали участь дівчата родом із різних куточків України, зокрема з Дніпропетровська, Києва, Одеси, міст Західної України. Одна учасниця приїхала до США з Севастополя.

Цьогоріч благодійна мета конкурсу – соціальна та матеріальна допомога Україні, зокрема гуманітарна місія для українських госпіталів. Просто зі сцени на аукціоні було продано розписану майданівську каску за 3 000 доларів, які відправлять на потреби військового госпіталю в Україну.