Як повідомляє The Daily mail, 28-річна британка хотіла лише стати стрункішою: зігнати зайве з сідниць і підкачати плечі. Для пришвидшення ефекту Кендіс почала вживати стероїди.

Тепер в неї фігура Арнольда Шварценегера, яка зовсім не виглядає жіночно. Крім того, анаболіки викликали й інші побічні ефекти. На грудях і обличчі почало рости волосся, голос став нижчий, як в чоловіка, на обличчі вискочили вугрі, а груди майже зникли.

«Знаєте, в мене навіть з'явився маленький пеніс. Точніше, мій жіночий орган виріс і став нагадувати чоловічий. Він завдовжки десь 2,5 сантиметри», - розповіла Кендіс.

Попри це, вона не збирається кидати заняття і вживання стероїдів. За словами дівчини, вона не хотіла перетворюватися на чоловіка. Однак тепер шлях назад буде дуже дорогий і складний.

«Я втрачу всі м'язи, якщо покину займатися і вживати стероїди. Але чоловічий голос, волосся – все це залишиться. Мої груди тепер виглядають дуже в'яло. Вони ніколи не були моєю найкрасивішою частиною тіла, але щоб знову стати жінкою, мені доведеться пройти все те, що чоловіки роблять при зміні статі», - пояснила Кендіс.

При цьому, дівчина задоволена своїми м'язами. За її словами, їй подобається бачити реальний результат своїх тренувань.

Джерело: ТСН
Фото: The Daily mail