У Комітеті Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянули роботу ДБР. Народні депутати висловили незадоволення з приводу діяльності голови відомства Романа Труби. Про це повідомила «Судебно-юридическая газета в Украине».

Слухання відбулися в середу, 29 травня. Член Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності Віктор Король зауважив, що є певні сумніви у відповідності закону рішень Романа Труби про звільнення трьох керівників підрозділів центрального апарату та одного керівника територіального управління ДБР.

Нардеп Антон Геращенко підкреслив, що через дії Труби блокується конкурс до центрального апарату, відбувається звільнення осіб в порушення закону, не створена Дисциплінарна комісія.

Також Антон Геращенко поставив Трубі запитання щодо того, на підставі якого закону він звільнив чотирьох співробітників: директора теруправління ДБР в Полтаві Володимира Тимошка, керівника другого управління організації досудових розслідувань Олександра Туру, керівника фінансового управління Дениса Луцика, керівника управління забезпечення діяльності Василя Титарчука.

Представники Ради громадського контролю при ДБР Надія Корінна та Максим Болдін перелічили порушення з боку директора Романа Труби. «Найбільшою проблемою ДБР є сам Труба», – зазначив голова РГК.

Роман Труба підтвердив, що погодив звільнення трьох керівників підрозділів центрального апарату та одного керівника територіального управління ДБР із заступниками.

Слухання було завершено близько 18:00. Як повідомив голова Комітету, за результатами цих слухань будуть ухвалені відповідні висновки.

Як писав «Вголос», у ДБР пройшла перша хвиля звільнень.