Діяльність екс-голови Львівської обласної ради та Львівської ОДА Степана Сенчука розслідуватиме спеціальна комісія Міністерства внутрішніх справ України.

Про це повідомив директор ТзОВ „Контракт” Василь Глушко під час прес-конференції у Львові сьогодні.
Він повідомив про те, що комісія МВСУ, яка розслідуватиме діяльність Степана Сенчука, вже прибула до Львова.
Василь Глушко наголосив на незаконній приватизації Степаном Сенчуком ряду підприємств хлібопекарської галузі.
Він зазначив, що голова спостережної ради корпорації „Еколан” Степан Сенчук приватизував декілька хлібопекарських підприємств та магазинів за 1 млн. доларів, в той час, як тільки від продажу одного хлібного магазину біля Оперного театру він отримав 300 тис. доларів прибутку.
Василь Глушко відзначив також і порушення при придбанні підприємств рибної галузі.
За його словами, Степан Сенчук придбав за ціною 110 тис. грн. 8 рибгоспів та 10 тис. га зарибненого водного плеса, в той час, як лише за один з цих рибгоспів пропонували близько 1 млн. грн.

Василь Глушко зазначив, що звертався з листом до Гепрокурора України Святослава Піскуна, міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка, народного депутат України Юрія Кармазіна, голови Фонду держмайна України Валентини Семенюк.
„Закінчилася ера Сенчука-політика, закінчується ера Сенчука-бізнесмена, починається ера проблем Сенчука”, — сказав Василь Глушко. 
3 червня Степан Сенчук подав до суду на заступника голови Львівської облради Ігоря Держка і підприємця Василя Глушка про захист честі і гідності.

17 травня перший заступник голови Львівської облради Ігор Держко оприлюднив заяву-звернення від підприємців, у якій Сенчука звинувачують у зловживанні службовим становищем та незаконній приватизації низки підприємств, зокрема Львівського облрибкомбінату, Львівського хлібозаводу №1 та Львівського хлібокомбінату.
Степан Сенчук працював на посаді голови Львівської ОДА з січня 1999 р. до травня 2001 р. Зараз він — голова спостережної ради корпорації „Еколан”.
Корпорація „Еколан” створена у січні 2002 р. До її складу входять ВАТ „Львівський хлібокомбінат”, ВАТ „Львівський хлібозавод №1”, Львівський облрибокомбінат, ТОВ „Явір-Пак” (виробництво поліетиленових пакетів та одноразового посуду), ТОВ „Віконт-ІІ” (гуртова торгівля), ТОВ „Явір-Млин” (виробництво борошна).