Таку оцінку роботі голови ОДА дали експерти Центру політичного аналізу та виборчого консалтингу, яка була оприлюднена 25 грудня під час презентації політичних підсумків 2014 року на Волині.

Есперт Центру політичного аналізу та виборчого консалтингу Володимир Павлюк розповів про результати проведених опитувань населення Волині.

За його словами, 55 відсотків опитаних респондетів оцінили діяльність голови ОДА Володимира Гунчика незадовільною.

На думку експерта, причиною такої незадовільної роботи очільника області, є кілька факторів: відсутність єдиної команди, часті конфлікти із громадським середовищем, дезорганізація вертикалі влади в області.

«Його політика часто викликає нерозуміння ЗМІ, громадськості та середовищ, які репрезентують Майдан», – заявив керівник Центру політичного аналізу та виборчого консалтингу Михайло Наход.

За словами екс-голови Горохівської РДА Сергія Годлевського, губернатор не зміг за три місяці добитися призначення голів РДА та їх заступників. Також він звинуватив Володимира Гунчика в тому, що той так і не спромігся знайти час для зустрічі з головами РДА за кілька місяців роботи. Станом на сьогоднішній день в області районні адміністрації лишаються без очільників, а також замів, що може призвести до критичної ситуації в регіоні.

Підводячи підсумки круглого столу, Михайло Наход спрогнозував зміни у системі виконавчої влади на Волині, зокрема можливе звільнення Володимира Гунчика з посади у наступному році.