Про це заявив Голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок під час виступу в парламенті, повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

«Нині ми маємо розглядати питання про створення слідчих комісій, лише б від них була відповідна користь і результат. Нагадаю, ще не так давно, коли ми створювали й ініціювали тимчасові комісії, зокрема щодо політичного переслідування та зловживань влади, представники режиму, зокрема Партії регіонів і комуністів, ігнорували і зривали засідання комісій. Але зараз при владі зовсім інші політичні сили і ми зацікавлені в тому, щоб правда про діяльність тодішньої влади, їхні зловживання, про снайперів, які відстрілювали людей, і тих, хто давав вказівки вбивати, була відома для українського суспільства», – сказав О.Тягнибок.

Лідер націоналістів повідомив, що фракція ВО «Свобода» буде в разі необхідности делегувати своїх представників для роботи в комісіях.

«Ми ніколи не будемо гальмувати створення тимчасових слідчих комісій. Будемо спільно запрошувати на засідання комісій очільників виконавчої влади, бо нам потрібна публічна політика. Не треба партії регіонів і комуністів нас шантажувати, що, мовляв, ми гальмуємо створення цих комісій. Працюймо разом і даваймо публічну інформацію для народу, але не саботуємо такі засідання», – наголосив Олег Тягнибок.