Про це повідомляє видання Independent.

Відомий дієтолог Пол Солтер, засновник програми «Fit In Your Dress», стверджує, що вегетаріанський фастфуд не є кращим за м'ясо. Також, він підрахував, що в більшості випадків страви в вегетаріанських закусочних містять більше калорій і натрію, ніж м'ясні страви.
На його думку, причина полягає в тому, що ресторани швидкого харчування на піку зростання популярності вегетаріанства прагнуть відкрити спеціалізовані заклади і надати клієнтам можливість вибору. Втім, їх фінансових ресурсів недостатньо для того, щоб слідувати всім правилам вегетаріанства і часто продукти, які вони використовують для заміни м'яса, дуже низької якості.

Так, дієтологи проаналізували склад вегетаріанського буріто від популярної мережі ресторанів «Chipotle». У нього входить коричневий рис, овочі, чорні боби і салат лутук – з цими інгредієнтами він містить 370 калорій, однак деякі фастфуди додають в блюдо гуакамоле і сир, щоб збільшити його вагу і посилити смак. Відповідно, калорійність буріто зростає до 600, а це більше, ніж в звичайному гамбургері.

«Тофу – відмінне джерело білка, але коли ви додаєте до нього, наприклад, сир для посилення смаку, калорійність страви зростає в рази», – говорить Солтер.

Він також додав, що знайомий з багатьма «ваганами» із зайвою вагою, які вважають, що харчуються правильно.

«Це відбувається переважно через те, що вони споживають багато хімічних речовин, які додані в веганські страви в фастфудах», – підсумовує дієтолог.