Дієтичний нардеп Кріль, голова партії з непристойною назвою "Єдиний центр", виявляється, рідкісний казказьор і невизнаний філософ.

Його, як двапальцяобасфальтна прямота і тіпа, експресія з якою він захоплювався кожною щирою посмішкою, радісними очима та веселим сміхом, символізувала про невпевнену тупість  людини, яка так хоче здаватися розумною.

Казказьорство Кріля навколо коси Тимошенко, яку він назвав прапором Медведчука, зрозуміло і нормально пояснювальне.

Юлька – дура, яка хоче каструвати улюбленого президента, цю єдину світлу пляму в українській політиці. Юльку за косу тримає Медведчук, а Медведчука за кулі лютості тримає Москва. Тимошенко і Медведчук – позашлюбні діти Геббельса і лернейської гідри. Все це нормальна війна. Алягер ком алягер, як каже Атос чи Портос.

Наприкінці пресухи Кріль навіть заявив, що він любить Юлію Володимирівну (як відповідь на запитання, чому він її не любить). Не дай Боже діткам побачити цю еротичну процедуру. Спринтерські можливості кроликів вже стали притчею во язицех.

Цікавим є інше. Якщо Кріль так відповідально заявляє про шури-мури Юльки з Медведчуком (а ця лямур може і не бути з області фантастики), то чому він не згадує, що його улюблений карабас-барабас Вітя Балога був членом СДПУ (о) з 1997 року, керівником керівником виборчого штабу СДПУ (о) на Закарпатті в 1998 році, а в 1999 році став головою Закарпатської ОДА завдяки ручками Медведчука, Кравчука, Онопенка і Суркіса?

Колишніх есдеків не буває, як заявив хтось з великих філософів.

Але це все фігня.

Кріль справді вважає, що його партію з непристойною назвою, конотаціями і натяками на те, що накривається мідним тазом, боїться уся Україна. Боїться Тимошенко, нашоукраїнці, комуністи, литвинівці і навіть (про таке важко подумати) самі регіонали.

Шоколадний контік з медалькою – Боря Колєсніков заявив, що "В ЄЦ немає світлого майбутнього, бо в них немає ізюмінки (Боря як кондітєр то дуже добре знає)". І вже в цьому, Кріль побачив факт регіонального мандражу перед партією демонічного Балоги – жахливого і прекрасного.

Кріль прогнозує ЄЦ велике овальне майбутнє, куєву тучу точко G, море оргазмів та інших маразмів. ЄЦ – це не партія. ЄЦ – це процес, який планує завагітніти і розродитись на віки і на століття. Майбутні покоління складатимуть хвалебні оди Крілю і його парнокопитними, нехай благословить їх Баллох.

Не дай Боже діткам побачити таку порнографію.