Фракція “Слуги народу” у Верховній Раді шукає собі прибічників, щоб добирати необхідні голоси під час прийняття законопроєктів.

Про це у прямому ефірі ток-шоу “Говорить Великий Львів”, що на телеканалі НТА, розповів очільник фракції ВО “Свобода” у Львівській міськраді Маркіян Лопачак.

Свободівець зауважив, що монолітна фракція “Слуги народу” потребує підстраховки на випадок, якщо когось із нардепів не буде на засіданні ВР.

Хтось захворіє, хтось вийде з сесійної зали – і потрібних для прийняття необхідних рішень голосів “Слуга народу” не назбирає. Саме тому і йдуть загравання з “Голосом”, з “Батьківщиною” та позафракційними депутатами-мажоритарниками”, – зауважив Маркіян Лопачак.

Також свободівець додав, що, попри заяви “Голосу” про опозицію до чинної влади, фракція має найбільше заступників та секретарів в комітетах.

Більше – у відео:

ДІЄВОЇ ОПОЗИЦІЇ У ЦЬОМУ ПАРЛАМЕНТІ НЕ БУДЕ!

"ДІЄВОЇ ОПОЗИЦІЇ У ЦЬОМУ ПАРЛАМЕНТІ НЕ БУДЕ!" – голова фракції ВО "СВОБОДА" у Львівській міській раді Маркіян Лопачак #ГОВОРИТЬВЕЛИКИЙЛЬВІВ #govorytvelykyiLVIV #Lviv #Ukraine #show #токшоу #NTA espreso.tv #СВОБОДА

Опубліковано Говорить Великий ЛЬВІВ Четвер, 29 серпня 2019 р.