Діючій владі вигідно Західну Україну виключити з підрахунку голосів, ― заявив сьогодні керівник Львівського міського штабу Віктора Ющенка Микола Горинь під час координаційної наради, організованої представниками ОБСЄ
При виключенні Західної України, за його словами, баланс дуже швидко міняється в сторону провладного кандидата.
„Влада дуже добре проаналізувала закон ще задовго до початку передвиборної боротьби і зрозуміла, що можна контролювати виборчий процес елементом дезорганізації роботи і ТВК, і ДВК”, ― пояснив Микола Горинь.
За його словами, 70% ДВК в області досі не забезпечені сейфами для зберігання списків виборців та бюлетенів.
„В останній момент запущено владними структурами механізм контролюючих органів: пожежників, санепідемстанції і силових структур”, ― додав Микола Горинь.
За його словами, вже є ряд приписів цих всіх організацій. „Можу навести такий приклад: ТВК № 117, яка розміщена в Залізничній райадміністрації вже понад 20 років, а тут з‘являється пункт 12: „демонтувати горюче облицювання стін на шляхах евакуації”, ― зазначив Микола Горинь.
Натомість він запропонував провести нараду з довіреними особами кандидатів в президенти і керівниками ТВК, щоб „якнайшвидше почистити ДВК від баласту, який складають представники від технічних кандидатів”. Безумовною вимогою Миколи Гориня було те, щоб у нараді взяв участь керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича Олексій Радзієвський, який би міг допомогти у такий чистці. „Він ж як 14-ликий Янус”, ― додав Микола Горинь
Сьогодні у Координаційній нараді на тему „Робота ДВК та перебіг виборчої кампанії на Львівщині” взяли участь: завідувач оргвідділу Львівської міської ради Богдан Саміло, заступник завідувача оргвідділу Львівської ОДА Олег Будзин, но-інформаційного керівник Львівського обласного штабу Олександра Мороза Євген Таліпов, керівник Львівського міського штабу Віктора Ющенка Микола Горинь, представники ОБСЄ, журналісти.