Нагадаємо, на теледебати у прямому ефірі Андрія Садового та Петра Писарчука запросив регіональний канал «ZIK». Якби головні претенденти на крісло мера взяли участь у теледебатах 26 жовтня, ця подія могла б стати найцікавішим політичним телевидовищем передвиборчих перегонів.

Петро Писарчук погодився на зустріч з діючим мером, зазначивши, що «теледебати – це цивілізоване спілкування, діалог про проблеми, що турбують кожного мешканця нашого міста, а не гладіаторські бої до повного морального чи політичного знищення опонента». Андрій Садовий обіцяв повідомити про своє рішення щодо участі в цих дебатах в день запланованого ефіру, 26 жовтня. Але не втримав інтриги - про свою відмову заявив значно раніше.

«Цей канал спеціально створений для того, щоб мою скромну персону аналізувати. Вони мене аналізують зранку до вечора кожного дня. Там, як говориться, відра такої чорної суміші на мене виливають. А те, що один кандидат мене запрошує, то, він не є там, знаєте, пуп Землі. У Львові є 21 кандидат на посаду міського голови. Коли приватний канал з одним кандидатом мене запрошує без правил, без нічого, це є несерйозно. Я після виборів з ними подебатую», - заявив Андрій Садовий в коментарі «5-му каналу».

Таку позицію мера прокоментував голова Львівської міської організації Партії регіонів, що висунула Петра Писарчука кандидатом на посаду міського голови, Ігор Гладиш: «Якщо пан Садовий вважає, що цілий канал спеціально створений для того, щоб його «скромну персону аналізувати», це вже говорить про його нескромність. Чи не себе Андрій Іванович вважає тим самим «пупом»? Якщо ж його непокоїть, що канал «ZIK» йому не підконтрольний, то чому б йому не організувати подібну зустріч на «своєму» каналі? Боюся, що навіть на власному полі діючий мер не здатен до відкритого діалогу з суперником».