Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель», інформує портал «Наші гроші».

Паливо повинні поставити до кінця цього року. торги проведено по переговорній процедурі через особливі обставини, пов’язані з бойовими діями на Донбасі.

ПП «ОККО-бізнес» отримає 197,65 млн грн. за паливо по 19 320 грн./т. Компанія належить власнику концерна «Галнафтогазу» Віталію Антонову.

ТОВ «Елемент ойл» і ТОВ «Перша компанія Максимум» продали армії паливо по 19 296 та 19 302 грн./т відповідно на 97,44 млн грн. і 110,99 млн грн. Ці компанії вперше отримали паливні підряди Міноборони цього року, хоча раніше отримували замовлення у інших держструктур.

«Елемент ойл» заснував київський бізнесмен Ігор Везіков.

Власником «Першої компанії Максимум» значиться Олександр Савченко, відомий як директор «Укрпродакорд ОР». Остання фірма є постачальником продуктів харчування для держустанов та отримала 263,74 млн грн. за харчування армії у період правління Віктора Януковича. «Укрпродакорд ОР» раніше належало Олені Березюк – дружині Руслана Березюка, депутата Білоцерківської міськради, який донедавна представляв Партію регіонів, а тепер позапартійний.

Після початку бойових дій на Донбасі Міноборони опублікувало у «ВДЗ» дані про закупівлі палива та мастил на 1,68 млрд грн. З цієї суми третину підрядів отримала «Укртатнафта» Ігоря Коломойського, однак останнє армійське замовлення було ще на початку літа. Після того Міноборони купувало паливо у імпортерів та посередників.