Анатолій Ігнатович зазначив, що зараз в області є понад 11 тис. сімей, які виховують 4 і більше дитини. Відповідно кожна з цих сімей отримає подарунок від ЛОДА у вигляді набору канцтоварів на суму близько 80-100 грн.

Чиновник зазначив, що для закупівлі канцтоварів адміністрація проведе тендер, і в межах 1-15 вересня сім’ї зможуть отримати канцтовари.

Депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Ярослав Качмарик наголосив, що минулого року в області був негативний досвід, коли діти отримали продукцію китайського виробництва із зображенням Великої китайської стіни. Аби цьогоріч уникнути подібних інцидентів, в умовах тендеру мають враховувати, аби змістова частина тих же зошитів була присвячена Україні, зокрема її історії, визначним особистостям.

Після обговорення, учасники слухань зупинилися на тому, що в першу чергу сім’ям будуть закуповувати зошити та ручки. Розподіляти їх будуть через районні адміністрації. Отримати подарунки сім’ї зможуть в період з 1 по 15 вересня 2012 року.