За це ганебне рішення проголосували фракції БПП (16), ВО "Батьківщина" (6), Громадянська позиція (7), УКРОП (5), Народний контроль (5), НРУ (5), Радикальна партія (4).
 
Нагадаємо, що у березні 2016 року Львівська обласна рада несподівано з Львівською федерацією спортивного туризму не продовжила дію договору оренди щодо приміщення по вулиці Залізничній, 16 у Львові. Ініціатором розірвання угоди став голова приватизаційної комісії Ігор Комарницький (ВО "Батьківщина") під надуманим приводом.
 
Хоча Львівська обласна федерація спортивного туризму пропонувала у приміщенні на Залізничній, 16 зробити обласний будинок туриста. Принаймні, Львівська облдержадміністрація офіційно підтримала ідею федерації і була готова співпрацювати.
 
Натомість, похапцем управління майном спільної власності Львівської облради вивільнене приміщення відразу включило до порядку денного для виставлення на аукціон попри заперечення громадськості. Після численних дискусій депутати не підтримали приватизацію приміщення по вулиці Залізничній, 16 у Львові і зняли з переліку відповідних об'єктів.
 
Згодом на оренду згаданого приміщення був оголошений конкурс серед громадських організацій. "Випадково" конкурс виграла ГО "Крок", співзасновником якої є народний депутат України Ярослав Дубневич (хто зазіхає на об'єкт, гадаємо, зрозуміло). Друге місце зайняла Львівська обласна федерація спортивного туризму.
 
Через рік часу виявилося, що ГО "Крок" "відмовилося" укладати договір оренди на приміщення по вулиці Залізничній, 16. До того ж додатково із Залізничної, 16 попросили обласну спілку рятувальників. Управління майном спільної власності облради чомусь не звертається до Львівської обласної федерації спортивного туризму з пропозицією укласти договір на оренду згаданого комунального приміщення, як до організації, яка зайняла друге місце на конкурсі.
 
І ось 19 вересня 2017 на розгляд сесії обласної ради виносять питання виставлення на аукціон цілісного майнового комплексу по вулиці Залізничній, 16. Спочатку депутати не підтримують приватизацію, але вже 10 жовтня 2017 на наступній сесії облради провладна більшість приймає рішення продати приміщення по вулиці Залізничній, 16.
 
Для кращого розуміння ситуації, об'єкт на вулиці Залізничній, 16 розташований за 5 хвилин до головного залізничного вокзалу. Може бути використаний під готель, хостел, склад тощо. Комерційна привабливість - очевидна.