Про це повідомила начальник Головного управління з питань туризму, зовнішніх зв‘язків та інвестицій Львівської облдержадміністрації Наталія Гамкало.

Семінар проводиться уже одинадцятий рік поспіль. Планується, що у цьогорічному семінарі-тренінгу візьмуть участь близько 100 слухачів.

Мета семінару – підвищення професійного рівня фахівців туристичного супроводу, обмін досвідом, створення нових туристичних маршрутів, висвітлення актуальних питань, пов’язаних з розвитком місцевого туризму.

Програмою семінару передбачено висвітлення тем про нові тенденції в розвитку обласного туризму, організацію проведення ЄВРО-2012, про видатних спортсменів минулого і сучасності у Львові, історію нафтової промисловості в Галичині, Львівську обласну універсальну наукову бібліотеку, археологічні розкопки в підземеллях львівських церков та проблеми археології у Львові, невідомі сторінки історії голокосту у Львові.

Для учасників семінару організовані екскурсії Львовом: "Львівський міський архів", "Нові поховання на Личаківському кладовищі", "Завівтарна каплиця церкви Андрія", "Аеропорт ім. Д. Галицького і Арена "Львів", "Розписи Розена в каплиці Святодухівської церкви", "Костел Петра і Павла ордену Єзуїтів", "Трапезна монастиря о. Домініканців", а також зустрічі з представниками Вірменського храму та Римо-Католицької курії у Львові.

Найбільшу зацікавленість в екскурсоводів викликала екскурсія об’єктами туристичної зацікавленості Львівської області за маршрутом "Львів - Дрогобич - Трускавець - Борислав - Львів", в рамках якої можна буде оглянути дерев’яні храми Св. Юрія та Чесного хреста в Дрогобичі, солеварню, костел, Хоральну синагогу, музей Бруно Шульца, музей історії Трускавця, віллову забудову Трускавця, пам’ятник Міцкевича в Міському парку Трускавця, розписи П.Холодного в церкві Успіння Пресвятої Богородиці та музей нафтової промисловості в Бориславі.

Організатори семінару вперше проведуть для львівських екскурсоводів та гідів тур відомими туристичними центрами України за маршрутом: Львів - Чорнобиль - Біла Церква - Ржищів - Канів - Переяслав Хмельницький - Київ.