Голова Львівської обласної організації партії "Третя сила" Володимир Козловський вважає "ідеальним варіантом" на посаду міського голови Львова директора Інституту розвитку міста Андрія Садового.
"Я не виключаю, що з часом у мене буде інше бачення, але у найближчі 5 років у мене таких планів немає. На сьогоднішній день я дійсно мрію про те, щоб у нас був хороший мер. Тому Садовий - це був би ідеальний варіант", ― сказав він.
Григорій Козловський зазначив, що "люди переконалися, як людей можна використати у виборчий процес".
"Хороші гасла, хороша програма, хороші технології, і гарний, пушистий мер на плакатах. І реально люди знов побачили: це не те, не цей білий, не цей пушистий, на якого вони очікували. А з хвостом і з рогами", ― додав він.

Григорій Козловський разом з тим критично оцінив роботу міського голови Львова Любомира Буняка.
"Хотілося б Любомиру Костянтиновичу якось допомогти будувати це місто, якось розбудовувати, бажання таке є. Але ця людина є специфічна, і слухати вона не має бажання нікого. Чи це зі своєї тупості, чи мудрості, не знаю, хай громада вирішує", ― зазначив він.
Григорій Козловський також додав, що на сьогодні не бачить кращого кандидата, аніж Андрій Садовий.
"Людина реально в цих перегонах вже втретє. Людина реально показала, що вона близька до народу, ця людина є доступна. Я особисто буду голосувати за Садового. Мені ця людина симпатична як керівник", ― зауважив він.
При цьому Козловський зазначив, що з Андрієм Садовим немає жодних стосунків, і "м'яко кажучи не знайомий".

Прес-тайм