Для мешканців Рясне-1 військово-практичні навчання відбудуться на території школи № 92 по вул. Шевченка, 390. Початок о 10:00.

У Рясне-2 навчання розпочнуться о 15:00, на території ЗСШ № 100 (старша школа).

Професійні військові експерти навчають львів’ян, як виявляти та знешкоджувати вибухонебезпечні об’єкти, надавати першу медичну допомогу собі й оточуючим, які існують різновиди сучасної стрілецької зброї, а також – основним тактичним та стратегічним правилам ведення бою в умовах міста.

Для участі у навчаннях, які розраховані як на чоловіків, так на жінок і дітей, потрібно прийти, вдягнутися у зручний одяг по погоді та знайти кілька вільних годин.

Кожен учасник отримає пам’ятку про проходження навчань з інструкціями від штабу Цивільної Оборони, які допоможуть захистити себе та рідних під час можливої військової агресії.

Нагадаємо, цикл військово-практичних навчань розпочався 13 вересня у Львові для мешканців Франківського району Львова. Навчання проходитимуть у кожному районі міста.

Акція відбувається з ініціативи молодіжного об’єднання «Львівський Євромайдан», громадської організації «Студентська Свобода Львівщини», за інформаційної підтримки департаменту Державної служби з надзвичайних ситуацій Львівської ОДА, департаменту освіти і науки ЛОДА та за практичною участю Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.