Згідно з повідомленням, рішення про створення туристичної поліції було прийняте урядом і департаментом туризму штату. Поліція буде сформована з резервного батальйону МВС. У туристичній поліції будуть служити 200-250 поліцейських, причому близько 50 із них - жінки.

За словами міністра туризму Гоа Діліпа Парулекара, нових співробітників навчать роботі з туристами. Для цього їм доведеться закінчити спеціальні курси. Також буде сформований жіночий склад поліції, який буде вести патрулювання у криміногенних районах у нічний час, коли найчастіше здійснюються напади на туристок.

Крім того, департамент туризму штату планує створити окремі зони купання: для чоловіків, для жінок, для подружніх пар та сімей. У Північному та Південному Гоа будуть працювати групи з 6-8 поліцейських з особливими повноваженнями.

Планується, що ці групи будуть цілодобово інспектувати місця, де проживають та відпочивають іноземні туристи.

Міністр туризму сподівається, що ці заходи допоможуть запобігти злочинам проти туристів.

Нагадаємо, останнім часом в Індії почастішали злочини проти туристів. Так, у березні велотуристку з Швейцарії зґвалтувала група чоловіків. Іншу туристку – з Британії – намагався зґвалтувати власник готелю

На початку квітня поліція виявила тіло британської туристки. 24-річну громадянку Великобританії Сару Елізабет було виявлено убитою в калюжі крові в своєму плавучому будинку. 

Джерело: Кореспондент