За неофіційною інформацією ТСН, кошти й надалі продовжують надходити на благодійні рахунки. Однак серед поширюваних реквізитів для одержання грошей трапляються й такі, що жодного стосунки до родини Оксани Макар чи її доброзичливців не мають, додає видання.

Фонд «Розвиток України» хоче зробити процедуру витрати грошей благодійників більш прозорою. Директор фонду Анатолій Заболотний звітує, що на самі медикаменти вже витрачено близько 160 тис. гривень. Решта грошей так само піде на лікування, запевняє він. «Ми розмовляли з миколаївцями та одеситами, цікаві такі хлопці, вони створять сайт, щоби забезпечити прозорість коштів. Це велика справа, вся країна піднялася, аби врятувати дівчину», - каже Заболотний. 

Додамо, мати дівчини переконує, що їй і на думку не спадає взяти щось із коштів на якісь інші потреби, крім здоров'я своєї дитини. 

Як писав Вголос, міський голова обласного Миколаєва Володимир Чайка запевнив, що готовий написати заяву про відставку, якщо це допоможе забезпечити спокій у місті.

Джерело: ТСН