«Наша позиція буде спільною з Батьківщиною і УДАРом щодо розблокування роботи парламенту. Тільки за умови, якщо це буде загальний і комплексний пакет вимог, це матиме ефект», – наголосив нардеп.

Водночас він підкреслив, що головна вимога від усієї опозиції – припинення політичних репресій і переслідувань опозиції та українців. Також депутат пообіцяв, що Свобода готова взяти участь у засіданні, на якому будуть розроблені вимоги до парламенту.

«Ми бачимо репресії не тільки у вигляді судового переслідування депутатів опозиції, але й репресії щодо всіх громадян України. Ніхто не звернув уваги на рішення Кабміну, яким допускається введення надзвичайного стану в разі масових акцій протестів. Це означає, що звичайні мітинги і пікетування можуть стати підставою для введення такого надзвичайного стану, а значить і узурпації влади Президентом. Це є серйозним наступом на права громадян. Влада застосовує силові структури, які діють не законно, б'ючи не тільки людей, але й депутатів. Ця ситуація показала себе в повній мірі під час протистояння в Гостинному дворі в Києві. Тож ці вимоги стосовно силових структур, очевидно, будуть нами підніматися», – констатував Юрій Сиротюк.

Джерело: Кореспондент