Про це йдеться у зверненні Регіонального штабу національного спротиву, яке сьогодні зі сцени львівського Євромайдану зачитав  Костянтин Орловський, інформує кореспондент Вголосу.

«Через те, що ми стоїмо на Майданах, домагаючись виконання своїх вимог, Янукович не наважився це зробити. Принаймні, у переговорах з Москвою воліє діяти таємно, приховуючи від народу правду про те, що віддає Україну на поталу північному сусіду», – йдеться у зверненні.

Також там зазначено, що 15 млрд. дол. кредиту, які отримав Янукович від Росії, будуть спрямовані не на розвиток України, а на розвиток «Сім’ї».

«Українці не скористають з домовленостей. Цей кредит виданий під гарантії урядових цінних паперів. Позики видають під 5% річних терміном погашення 2 роки. Україна не зможе повернути ті гроші, бо вони не будуть вкладені в економіку, щоб можна було на них заробити», – наголошує Штаб спротиву.

Окрім того, як зазначили у зверненні, зниження ціни на газ, про що домовились в Росії, відчують лише олігархи, які за рахунок значного падіння собівартості продукції збільшать свої надприбутки.