Як відзначаються у прес-службі компанії, проект повністю відповідає технічному завданню і закону «Про особливості забезпечення відкритості, прозорості та демократичності виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012».

На даний момент програмно-апаратні комплекси демонтовані та передані на зберігання.

«Вперше в історії України система відеоспостереження за голосуванням охопила більше 32 тисяч виборчих дільниць. Для реалізації проекту менш ніж за два місяці організована телекомунікаційна інфраструктура, що забезпечила трансляцію з 99% виборчих дільниць по всій Україні, перевищивши технологічні вимоги до проекту. Через технічні обмежень менше 1% дільниць працювало в режимі відеофіксації зображення без трансляції.

На порталі vybory2012.gov.ua за ходом голосування стежили близько 500 тисяч користувачів. Журналісти та офіційні спостерігачі дивилися трансляцію на найбільшій в Україні відеостіні в ЦВК», – сказано у повідомленні компанії.

У день голосування для вирішення нештатних ситуацій та нейтралізації можливих аварій чергували 1500 мобільних бригад технічних фахівців «СІТРОНІКС ІТ Україна» та партнерів. Всього в проекті взяли участь понад 7000 чоловік.

Обладнання передали місцевій владі на зберігання. Подальшу його долю має вирішувати держзамовник, тобто ЦВК.

У компанії відзначили такі технічні деталі проекту:

Одна з особливостей проекту – поєднання різних технологій доступу в єдиній мережі. Порядку 60% точок були бездротовими (супутниковий зв'язок, CDMA, Wi-Fi, preWiMax), інші 40% дільниць були покриті фіксованим зв'язком.

Інший нюанс – великий обсяг задіяного устаткування: загальна вага «заліза» склав більше 200 тонн. Для робіт по проекту в Україну було доставлено близько 700 палет з ноутбуками Hewlett-Packard на базі процесора i5, камерами високої роздільної здатності Logitech C310, мережевим обладнанням Cisco і Hewlett-Packard, периферійними пристроями.