Про це кореспонденту Вголосу повідомив міський голова Червонограда Ігор Чудійович.

Як розповів Чудійович, загальна кошторисна вартість пологового будинку склала 25 млн. 572 тис. грн. На початок 2012 року освоїли 19 млн. 439 тис. грн. Для того, щоб пологовий будинок таки запрацював залишилось освоїти ще 6 млн. 133 тис. грн.

За словами мера Червоногруда, готовність будинку до експлуатації складає 97%, залишилось завершити лише окремі оздоблювальні роботи та закупити обладнання.

Так, із 6 млн. 133 тис. грн.,  778 тис. грн. передбачено на будівельно-монтажні роботи, 142 тис. грн. – на закупівлю меблів та 5 млн. 181 тис. грн. – на медичне обладнання,  ліфти, альтернативне електропостачання.

«Об’єкт готовий, його залишилось дообладнати згідно з новими вимогами. На початку минулого року вийшли нові вимоги і примірний перелік обладнання, який затверджений МОЗ, для такого типу закладів, він значно розширив кількість обладнання, порівняно із передбаченим у проекті.  Тому пішло здорожчання, фактично, на 5 млн. грн.», - зазначив Чудійович.

Для того, щоб пологовий будинок запрацював уже цього року у міському бюджеті Червоногруда передбачили співфінансування у розмірі 1 млн. грн., таку ж суму просять виділити з обласного бюджету. Решта 4 млн. грн., як сподівається Чудійович, виділять з державного бюджету.

«Зараз державою формується фонд розвитку регіонів, на скільки я знаю, цей об’єкт поданий  до переліку пріоритетних об’єктів у Львівській області. Надіємось, що в Кабміні приймуть цей перелік», – додав Чудійович.