Директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко розповів, скільки необхідно часу на адаптацію людей після карантину.

Про це він сказав у коментарі для ІА «Вголос».

«Якщо врахувати усі соціальні фактори, то для повного відновлення суспільства від таких подій необхідний рік, а може й більше. Не слухайте соціологів, які кажуть про місяць-два, так скоро воно не відбудеться. Лише до Нового Року теоретично запрацюють усі функції держави. Я маю на увазі транспорт, навчання, зниження безробіття… Просто одним указом цього не зробиш, - розказав Віктор Небоженко.

«Наприклад, напівзруйнована медична галузь. Так, це можна «відремонтувати» за 3 місяці. Але молодь, яка завжди мріяла поступити на медичний факультет, цього року вже так не поспішатиме туди. Це буде сильний удар по медицині в цілому. У хорошому становищі зараз юристи, судді, прокурори, адвокати та поліція. Вони сиділи на своїх робочих місцям і мали змогу далі займатись корупцією. А от транспортники, сфера послуг і та ж медицина будуть довго відновлюватись. На це підуть місяці, як мінімум до початку 2021-го року», - додав соціолог.

Більше читайте тут: Життя після карантину: як не «поїхати мізками»