Державна фіскальна служба відкрила "гарячу" телефонну лінію для надання інформації про ціни на авто з іноземною реєстрацією.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

"На виконання доручення Президента України, Державна фіскальна служба запустила багатоканальну телефонну «гарячу» лінію щодо цінової інформації на транспортні засоби, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів і які перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту", — повідомляє прес-служба.

Щоб отримати відповідну консультацію, зацікавлені особи мають надати дані про рік випуску транспортного засобу та його Vin-код.

Зазначається, що call-центр працює щодня з 9.00 до 21.00 синхронно з відділами митного оформлення митниць ДФС.

Телефон "гарячої" лінії: (044) 481-19-61.

Нагадаємо, що з 25 листопада 2018 року в Україні діють зміни до Податкового та Митного кодексів щодо зниження акцизу на легкові автомобілі посилення контролю за переміщенням і використанням автомобілів на іноземній реєстрації.

Запровадили базові ставки на автомобілі залежно від типу двигуна й його обсягу, та ввели 90-денний пільговий період дії коефіцієнту 0,5 ставки для розрахунку мита на транспортні засоби, ввезені на території України з 1 січня 2015 року і до набуття чинності закону.

Як писав "Вголос", українці найбільше розмитнюють “євробляхи” у Києві.