Про це йдеться у листі зятя Володимира.

Лист: «Слава Україні! Мій тато не вважає себе героєм, каже, що революцію зробила молодь. Але дозвольте сказати декілька слів про цю скромну людину.

Венчак Володимир Володимирович, 55 років, має трьох дітей та 3-річну онучку Софію, яка полюбляє дзвінко скандувати: “Банду геть!” Він людина врівноважена, цілеспрямована, справедлива. Побачивши, що відбувається у країні, не роздумуючи вирушив до столиці, де на Майдані чекали діти. Софійці пообіцяв повернутися живим.

20 лютого вранці, коли ворог почав наступ, батько побіг під відкритий вогонь виносити поранених. Сам був зрадницьки розстріляний у спину, як худоба. Отримав вогнепальні поранення спини, обох легень, обох рук, стегна, гомілки, відірвано два пальці. 10 годин боровся за життя у реанімації Лікарні швидкої допомоги (ЛШД). З усіх хто був поруч, вцілів єдиний.Каже, що на його місці так вчинив би кожен. Їду у маршрутці до лікарні, озираюсь на чоловіків навколо, думаю: “Ні, тату, не кажен...” Зараз він поступово приходить до тями, почуття гумору не втрачає, просив свіжих газет. 23 лютого приходили дівчата - волонтери, вітали, дякували, що побачили справжнього чоловіка - розчулився.

Батько в Чехії. Необхідні кошти на реабілітацію, на дорогу рідним, на повернення до нормального життя. Хоча, як стверджує батько, Україна вже ніколи не буде колишньою, тепер онуки дихатимуть вільно.

Бог вирішив подарувати Венчаку Володимиру життя, прошу усіх небайдужих допомогти це життя зберегти!

Герої не вмирають! Син(зять) Назар Коваль».

Реквізити для поповнення карткових, поточних рахунків відкритих в банках:

КАРТКА ПриватБанк (гривня) 5457 0822 3105 5463 КОВАЛЬ НАЗАР МИКОЛАЙОВИЧ
CARD KREDOBANK (EURO) 5168 0174 0010 9279 КОВАЛЬ НАЗАР МИКОЛАЙОВИЧМУЛЬТИВАЛЮТНИЙ
ПАТ «ДОЧІРНІЙ БАНК СБЕРБАНКУ РОСІЇ»
МФО: 320627
Банк отримувача: ПАТ «СБЕРБАНК РОСІЇ»
Рахунок: 26202000874240
ЄДРПОУ: 3193504658
Отримувач: NAZAR KOVAL
Призначення платежу: согласно назначения