Президент Віктор Ющенко в контексті своєї зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним в Астані, яка має відбутися у середу, наголошує на необхідності відновлення найтіснішого українсько-російського діалогу.

Про це він заявив у вівторок журналістам у столиці Казахстану Астані, підкресливши, що не збирається змінювати графік свого візиту до цієї країни у зв'язку з рішенням Верховної Ради про відставку уряду.

"Я програму не змінюю, завтра (у середу) у мене переговори з чотирма президентами, а також державна церемонія інавгурації президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва, тому все буде йти за планом", – сказав, зокрема, Ющенко.

Він підкреслив, що зустріч з президентом РФ є надзвичайно важливою. "Після того протистояння, яке було в газовій темі, накопичилося надзвичайно багато тем. Нам потрібно відновити найтісніший політичний діалог, за ним – економічний, за ним – урядовий", - сказав Ющенко.

Також він висловив переконання, що рішення парламенту є “штатною ситуацією”, і не дає підстав для скорочення візиту до Казахстану.

"Я переконаний, що в Україні штатна ситуація – якщо стояти на букві закону, якщо любити країну, якщо дбати про стабільність, якщо поважати Конституцію і закон… Це штатна ситуація, яка не дає мені підстав змінювати графік…", - підкреслив президент.

Українська правда з посиланням на УНІАН