Працівники Тернопільського аеропорту завдяки завтрашньому візиту до міста Президента України Віктора Ющенка отримали 33% заборгованої зарплати.
Як повідомив заступник директора аеропорту з авіаційної безпеки Ігор Ореховський, у зв'язку з 20-місячною невиплатою коштів, колектив підприємства планував влаштувати пікет.
Однак після озвучення таких намірів на заблокований рахунок підприємства надійшли кошти, а сьогодні робітникам почали виплачувати частину заборгованої зарплати. Згідно з даними Ореховського, працівникам аеропорту, який перебуває на балансі обласної ради, заборгували 300 тис. грн.

З нагоди прильоту Президента в тернопільському аеропорту також відновили лампи на злітних смугах та провели генеральну репетицію, адже майже півроку тут не здійснювались авіарейси. Донедавна в аеропорту через борги ще був відключений струм та телефони.
Крім того, на злітній смузі зробили розмітку, яку не наносили упродовж трьох років. “Колись, через брак коштів, ми це робили вручну валиком, витрачали на фарбування 800 літрів фарби, роботи тривали майже місяць. Адже необхідно було фарбувати смуги, шириною три метри і довжиною 25 метрів”, – розповів Ореховський. За його словами, напередодні приїзду Президента облавтодор зробив ці роботи за один день.

УНІАН